Zasady zakupów w sklepie


Poniższa instrukcja przedstawia podstawowe zasady składania zamówień w sklepie internetowym Meritus. Zapraszamy na zakupy.


ZASADY OGÓLNE

Użytkownik niezalogowany ma dostęp tylko do katalogu produktów z cenami podstawowymi, bez żadnych upustów. Nie ma też oczywiście dostępu do innych funkcji przydatnych w bieżącej pracy. Użytkownik zalogowany ma pełny dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w naszym sklepie. Ceny uwidocznione po zalogowaniu są cenami ustalonymi z naszym handlowcem wg specjalnych tabeli rabatowych obowiązujących w Meritus Biuroserwis.             

Aby dostać login i hasło należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na naszej stronie. Aby otrzymać dodatkowo kredyt kupiecki prosimy przesłać dokumenty rejestracyjne firmy. Nasi stali klienci chcący skorzystać z możliwości zakupów on-line proszeni są tylko o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Login i hasło dostępu do sklepu ustala klient w formularzu rejestracyjnym, skrzynka pocztowa jest loginem Jeśli w firmie jest kilku pracowników dokonujących zakupów to każdy z pracowników musi mieć oddzielne konto. Każdy zalogowany klient ma dostęp do historii wystawionych faktur, może samodzielnie zmieniać swoje hasło.


SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

  1. Każda osoba, która otrzymała dostęp do sklepu internetowego firmy Meritus jest odpowiedzialna za zamówienia złożone z jej „loginu”. Dla jednej firmy możemy założyć dowolną liczbę „loginów”.
  2. Firma Meritus zobowiązuje się do realizacji zamówienia maksymalnie w ciągu 24-48 godzin roboczych od momentu wysłania zamówienia. Nie dotyczy to zamówień niestandardowych. 
  3. Nie ma określonej minimalnej wartości zamówień ale przy wysyłkach na koszt Meritus Biuroserwis będzie uzgodniony limit.
  4. Wszelkie zmiany asortymentowe, wycofanie towarów przez producentów, zmiany cenowe, promocje i wyprzedaże są widoczne dla klienta w czasie rzeczywistym. Nasz sklep internetowy działa na „żywej” bazie danych. Jeśli obniżymy cenę np. na papier Polspeed to będzie to natychmiast widoczne w naszym sklepie internetowym.
  5. W przypadku rezygnacji z części lub całości zamówienia, lub innych niestandardowych sytuacji prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
  6. Prosimy niezwłocznie informować na bieżąco naszą firmę o wszelkich zmianach dotyczących pracowników zamawiających towary. W szczególności dotyczy to adresów mailowych. W razie potrzeby wszyscy pracownicy naszej firmy służą Państwu radą i pomocą w korzystaniu z naszego katalogu on-line.


ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW

Zespół Meritus Biuroserwis Sp.z o.o.